Open

برای دریافت خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد کرده و ثبت نمایید :

     
چرا تازگی تفاوت ماست؟


لحظه ای را به یاد آورید که خسته از یک روزکاری به خانه رفته اید و در این فکر بوده اید که چگونه خستگی را از تن به در کنید در همین  هنگام یک سینی با یک استکان چای قرمز آلبالوئی را در مقابل خود دیده اید که بوی عطر آن تاب و توانتان را برای نوشیدن چای از کف برده است و وقتی چای را نوش جان کرده اید عطر و طعم آن نشاط و انرژی دوباره به شما داده است .


اما زمانهای زیادی پیش نمی آید که با خوردن چای این احساس را داشته باشید دلیل آن تازه نبودن چایی است که مصرف کرده اید هر چند که عوامل دیگری نظیر طریقه دم کردن چای نیز در طعم و عطر چای بسیار موثر است . در صورتیکه چای تازه باشد و زمان زیادی از برداشت و فرآوری ان نگذشته باشد دم کرده آن معطر و طعم تازگی آن بی مانند خواهد بود . همچنین با نوشیدن نوشابه چای و برخورد آن به سقف دهان بوی تازگی مشام را پر میکند این نوع تست چای یکی از مراحل مهم آموزشی یکی از سخت ترین شغلهای دنیا یعنی چشنده چای یا Tea Taster است .  

از طرف دیگر برای تمام مصرف کنندگان استفاده از محصولاتی که از تازگی آنها مطمئن باشند حائز اهمیت است و این اهمیت از آنجا نشات میگیرد که به عقیده کارشناسان استفاده از محصولات تازه دارای خواص بیشتری است و حال آنکه با گذشت زمان بیشتر از تولید یک محصول مخصوصا محصولاتی مانند چای که خاصیت جذب بو را دارند با گذشت زمان بوی مواد اطراف را به خود می گیرند که همین باعث تاثیر مستقیم روی عطر و طعم چای می شود .


از این رو گروه مواد غذائی میعاد با علم به این موضوع و در راستای احترام به نیازهای مشتری برای ارائه ی محصولی که از تازگی و سلامت آن مطمئن باشد چای مورد نیاز خود را از شرکت ایمپریال یکی از بزرگترین تولید کنندگان چای و ششمین صادر کننده بزرگ چای در جهان تهیه می نماید تا مصرف کننده نهائی از سلامت و تازگی محصول ارائه شده اطمینان کامل داشته باشد.


محصولات ارائه شده توسط چای میعاد تماما از مزارعی که تحت نظر کمپانی بزرگ ایمپریال اداره می شوند برداشت میشود و سپس در کارخانه های فرآوری این کمپانی فرآوری می شود. در مرحله بعد یکی از مهمترین مراحل تولید چای یعنی ترکیب چای که اصطلاحا به آن Blending گفته می شود انجام می گیرد . در این مرحله در آزمایشگاههای مجهز انواع چای با هم مخلوط شده و بهترین ترکیب متناسب با ذائقه مصرف کننده بدست می آید ، سپس نمونه ترکیب شده چای به آزمایشگاه چای میعاد فرستاده می شود .  متخصصان چای میعاد با آزمایش نمونه های ارسال شده در آزمایشگاه میعاد و اطمینان از صحت مرغوبیت چای برداشت شده و ایده آل در راستای ذائقه مشتریان آنرا جهت بسته بندی و عرضه به بازار به ایران صادر می نمایند.

شما هم می توانید با انتخاب محصولات چای میعاد ، مصرف کردن و مقایسه با سایر چای های موجود در بازار به صحت مطالب فوق پی ببرید.
آری!تازگی تفاوت ماست.